Clicky

Zapraszamy do współpracy...

Mając na uwadze ciągłe doskonalenie oraz wzbogacanie naszej oferty i obsługi Klienta poszukujemy partnerów biznesowych do współpracy handlowej. Chcemy zapewnić pełną obsługę klienta od poziomu projektu poprzez sprzedaż wybranego rozwiązania, a na wykonawstwie kończąc. Jesteśmy przekonani, że takie działanie przyczyni się do pełnego zadowolenia Klienta.

 

Dlatego właśnie zapraszamy projektantów i architektów oraz firmy wykonawcze do kontaktu z nami.

 

Jestem architektem/projektantem

Jestem wykonawcą

Jestem dystrybutorem

Jesteś architektem lub projektantem?

Doskonale! Chętnie nawiążemy współpracę opratą na wzajemnej promocji. Wyślij nam kilka projektów z wykorzystaniem kamienia naturalnego, którymi możesz się pochwalić, a my przedstawimy je naszym Klientom kiedy będą prosić o pomoc projektanta.

Na potrzeby projektowe możemy wysłać zdjęcia wysokiej rozdzielczości.

Jesteś fachowcem z doświadczeniem w kamieniu?

Doskonale! Bardzo często mamy zapytania z całej Polski o możliwość montażu kamienia. Wyślij nam kilka zdjęć z realizacji, w której użyłeś kamień naturalny, a być może właśnie Twoją firmę zarekomendujemy. We współpracy stawiamy na fachowość i uczciwość dlatego z naszej strony zawsze możesz liczyć na wsparcie merytoryczne, materiały pomocnicze i przejrzyste warunki kooperacji.

Chcesz handlować kamieniem naturalnym?

Dobry wybór! Elewacje z kanienia naturalne są coraz bardziej popularne i porządane. Oprócz atrakcyjnych warunków współpracy możemy zapewnić ekspozytory, materiały reklamowe, pomoc merytoryczną i reklamę na naszej stronie internetowej, i materiałach promocyjnych. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą handlową zapraszamy do kontaktu w celu omówienia jej zasad i warunków.

 

Kamień Elewacyjny | Kamień Dekoracyjny | Kamień na Ścianę | Kamień na elewacje | Kamień Ozdobny | Kamień Ozdobny na Ścianę

Stone Panel System należy do firmy Brick&Stone Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, ul. Wojska Polskiego 140

Stone Panel System - Panele Elewacyjne: www.kamien-elewacyjny.com.pl

 

Brick&Stone Systems Sp z o.o.

ul. Rynek Główny 28

31-010 Kraków

NIP: PL6762530952 KRS: 0000681273

Raiffefeisen Polbank 48 1750 0012 0000 0000 3778 3455

 

Wszelką korespondecję prosimy kierować na adres siedziby spółki