Clicky

RED SANDSTONE

Oferowany produkt kamienny wykonany jest z całkowicie naturalnego łupka, który połączony jest ze sobą warstwą kleju i specjalnej galwanizowanej siatki. Panele sprzedawane są w wielkościach 550 x 200mm oraz 300 x 200mm. Różne długości i wysokości poszczególnych elementów panela pozwalaja uzyskać niepowtarzalną i wyjątkową elewację budynku, cokołów, kominów, ogrodzeń i wnętrz.

 

Stały wymiar panela gwarantuje szybki i sprawny montaż bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy czy sprzętu. Prostota systemu zapewnia możliwość montażu przez jedną osobę.

 

Panele kamienne jako produkty naturalne są całkowicie odporne na promieniowanie UV przez co nie zmieniają swojego koloru, łatwo oddają wilgoć i mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu.

 

Kamień naturalny ze względu na swoją charakterystykę może różnić się od siebie pod względem struktury, formy i kolorów. Jest to nieodłączna cecha kamienia, która nie może być podstawą do reklamacji. Aby zagwarantować różnorodność kamienia należy mieszać go z różnych kartonów i palet.

 

System zawiera również elementy narożne w różnych wymiarach, które montowane są na narożach ścian oraz we wnękach okiennych. Elementy narożne pozwalają uzyskać efekt ełnego kamienia - nie jest możliwe rozróżnienie, czy ściana została wymurowana z kamienia, czy jedynie obłożona okładziną kamienną.

 

Kamień Elewacyjny | Kamień Dekoracyjny | Kamień na Ścianę | Kamień na elewacje | Kamień Ozdobny | Kamień Ozdobny na Ścianę

Stone Panel System należy do firmy Brick&Stone Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, ul. Wojska Polskiego 140

Stone Panel System - Panele Elewacyjne: www.kamien-elewacyjny.com.pl

 

Brick&Stone Systems Sp z o.o.

ul. Rynek Główny 28

31-010 Kraków

NIP: PL6762530952 KRS: 0000681273

Raiffefeisen Polbank 48 1750 0012 0000 0000 3778 3455

 

Wszelką korespondecję prosimy kierować na adres siedziby spółki